Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Belediye işçilerine siyasi baskı!

Belediye işçilerine siyasi baskı!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Torbalı ziyareti öncesi şok bir olay bir yaşandı. Belediye sendikasına bağlı işçilere “Özgür Özel’in mitingine katılacaksınız, miting yerinde katıldığınıza dair imza alacağız” denildi. Belediye işçileri ise duruma ateş püskürdü. Birçok belediye işçisi işi ve ekmeği ile tehdit edildiğini söylüyor.

HANİ DEMOKRASİ, HANİ ÖZGÜRLÜK?

Seçim meydanlarında sık sık demokrasi ve özgürlük söylemleri ile vatandaştan oy isteyen CHP’li sendikanın ve belediyenin bu baskısı, kamuoyundan da büyük tepki topladı. İnsanların işiyle ve aşıyla tehdit edilerek mitinge zorla götürülmesi vicdanları kanattı.

CHP BUNU HEP YAPIYOR

Torbalı’daki skandalları bitmek bilmeyen CHP’nin 2019 yerel seçimlerinde de benzer bir skandal yaşanmıştı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Torbalı’da gerçekleştirdiği mitingte namus sözü vererek belediye seçimlerini kazanmaları durumunda kimseyi işten çıkarmayacağını söylemişti. Yerel seçimi kazanan CHP’li belediye göreve gelir gelmez yaklaşık 600 kişiyi işten çıkarıp, belediye memurlarının büyük bir bölümünü de Konya’ya sürgün göndermişti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ