Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı halkına teşekkür etti

Torbalı halkına teşekkür etti

Seçim sonuçlarının açıklanmasıyla beraber tüm sandıklarda oylarını artırdıklarına dikkat çeken AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, Torbalı halkına teşekkür etti

Yüğrük yaptığı açıklamada, “Öncelikle seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Milletimiz ezici bir çoğunlukla Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini gösterdi. Milletimizin takdiri ile seçim ikinci tura kalmış olsa da Türkiye Yüzyılı artık resmen başlamıştır. İkinci turda da aynı desteğin artarak devam edeceğini ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı daha büyük bir farkla yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğimize inanıyorum. Sandık başına giderek oylarını kullanan tüm Torbalı halkına teşekkür ediyorum” dedi.

TEŞKİLATIMIZ ÇOK ÇALIŞTI

Seçim süreci boyunca çok yoğun bir çalışma ortaya koyduklarını belirten Yüğrük, “Açıklanan seçim sonuçlarına baktığımız zaman her seçim bölgesinde, tüm sandıklarda oyumuzu artırdığımız görünüyor. Bu sonuçların alınmasına teşkilat mensuplarımızın çok ciddi katkısı var. Yaklaşık iki aydır gecesini gündüzüne katıp çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, partimize gönül vermiş hemşehrilerimize, son ana kadar sandıklarının başından ayrılmayan partililerimize, verdiği oylarla Cumhurbaşkanımıza destek veren tüm vatandaşlarımıza şahsım ve partim adına teşekkür ediyorum” dedi.

“DURMAK YOK, YOLA DEVAM”

İki hafta daha çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Milletimiz ne karar verirse başımızın üstünde yeri vardır. İlk turda açık ara attığımız farkı, Allah’ın izni milletimizin teveccühü ile ikinci turda daha da artıracağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz, durmak yok yola devam” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ