Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kaya, köylere çıkarma yaptı

Kaya, köylere çıkarma yaptı

3. kez milletvekili seçilerek TBMM’de ilçemizi temsil edecek olan Torbalı’nın evladı AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya köylere çıkarma yaptı. Arslanlar, Eğerci ve Şehitler Mahallelerini ziyaret eden Kaya, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde destek istedi. Kaya’ya ziyaretlerinde AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar ve önceki dönem Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez de eşlik ettiler.

“BU CHP, ATATÜRK’ÜN PARTİSİ DEĞİL”

CHP’nin Atatürk çizgisinden uzaklaştığına dikkat çeken Kaya, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret edeni İzmir’den birinci sıra milletvekili yazan bu CHP’nin artık Atatürk ile bir alakası kalmadı. CHP Genel Başkanı tıpış tıpış oy verecekler demişti, CHP’nin tekrar Atatürkçü çizgiye gelmesini istiyorsanız Kemal Kılıçdaroğlu’nu 28 Mayıs’ta emekliye ayırıp, onun deyimi ile tıpış tıpış gönderin” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI’NA DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti’nin Torbalı’ya ve köylerine yaptığı hizmetleri anlatan Kaya, Cumhur İttifakı’na destek evren vatandaşlara da teşekkür etti. Kaya, “Hükümet olarak ilçemizin ne ihtiyacı varsa karşılıyoruz. Yaptığımız hizmet ve eserler ortada. Belediye AK Parti’deyken tüm köylerimize hizmet götürdük. Bugün köylerimize doğalgaz götürüyoruz. Şimdi Arslanlar, Eğerci ve Şehitler’e de önümüzdeki kışa kadar doğalgaz getireceğiz. Bu seçimlerde milletimizin desteği ile meclis çoğunluğunu kazandık, inanıyorum ki 28 Mayıs’ta da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çok yüksek bir oy farkı ile yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Cumhur İttifakı olarak bizlere destek veren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. 28 Mayıs’ta da sizlerden ricam hizmet yapanla yapmayan sandıklarda belli olsun” dedi. Kaya gittiği köylerde yoğun sevgi seli ile karşılandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ