Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Örgütün ortak adayı Mesut Güler

Örgütün ortak adayı Mesut Güler

3 Temmuz’da başlayacak olan delege seçimleri CHP tabanını hareketlendirdi. Örgütün ortak adayı Mesut Güler de liste çalışmalarına başladı. Parti üyelerinin büyük desteğini alan Güler, üyelerle bire bir görüşerek destek arıyor. Güler’in adaylığı parti tabanında da büyük heyecan yarattı. CHP Torbalı İlçe Örgütü’nde yaşanan bölünmeleri bitirecek aday olarak gösterilen Güler’in kazanması için parti örgütü de büyük çaba harcıyor.

CHP TABANI ŞİMDİDEN KENETLENDİ

Partide yeniden birlik ve beraberliği sağlamak, belediye ile örgüt arasında güçlü bağlar kurmak amacıyla örgütün ortak aday olarak gösterdiği Mesut Güler, kongre öncesi tabanda kenetlenmeyi sağladı. Yerel seçimler öncesi güçlü bir parti örgütü kurmak isteyen Güler’e parti tabanı ve delegeler de tam destek veriyor.

BÜYÜK MAHALLELERDE ÖNDE

Yaklaşık 6 bin 200 üyesi bulunan Cumhuriyet Halk Partisi’nde 3 Temmuz’da delege seçimleri başlayacak. CHP kulislerinde edinilen bilgilere göre İlçe Başkan Adayı Mesut Güler büyük mahallelerde açık ara önde. Mesut Güler’in, Övünç Demir ve Sefer İpekli’ye karşı parti tabanındaki desteğini her geçen gün artırdığı ifade ediliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ