Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kaçar, mazbatayı aldı

Kaçar, mazbatayı aldı

Geçtiğimiz hafta sonu Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’in de katılımı ile 14.Olağan İlçe Kongresi’ni gerçekleştiren MHP Torbalı İlçe Teşkilatı, mevcut başkan Veli Kaçar’ı bir kez daha ilçe başkanı olarak seçti. İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber İlçe Seçim Kurulu’na giden MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, yeni dönem için mazbatasını aldı.

DELEGELERE TEŞEKKÜR

Bir kez daha kendisini ilçe başkanı olarak seçen delegelere teşekkür eden İlçe Başkanı Veli Kaçar, “Sayın İl Başkanımız Veysel Şahin’in de katılımı ile güzel bir kongre gerçekleştirdik. Üyelerimizin ve delegelerimizin desteği ile bir kez daha ilçe başkanlığı görevine layık görüldüm. Değerli üyelerimize ve delegelerimize yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.

MHP 2024 İÇİN YOLA ÇIKIYOR

Torbalı’da milliyetçilerin her zaman sahada olduğunu belirten Kaçar, “Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak daima hazır bir şekilde sahadayız. En tabana inerek gönüllere dokunuyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyelerimizle beraber girmedik sokak, çalmadık kapı, dokunmadık el bırakmadık. Şimdi de önümüzde 2024 yerel seçimleri var. Cumhur İttifakı olarak biz 2024’e hazırız. Torbalılı hemşehrilerimizle beraber Cumhur İttifakı olarak ilçemizin geleceğini inşa etmeye talibiz. İnanıyorum ki milletimiz de bu basiretsiz yönetimden kurtulup, Torbalı’yı Cumhur İttifakı’na, işinin ehli hizmet kadrolarına teslim edecektir” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ