Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Soğukçeşme’den örnek davranış

Soğukçeşme’den örnek davranış

Torbalı’nın sevilen işadamlarından Selahattin Soğukçeşme örnek bir davranışa imza attı. Dürüstlüğü ile bilinen Soğukçeşme, örnek davranışı ile yine takdir topladı. Özel Soğukçeşme Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sahibi Selahattin Soğukçeşme, kurumunda görev yapan Tijen Ekiz’e yanlışlıkla para transferi gerçekleştiren Volkan Işık’ı uzun uğraşlar sonucu bularak, parasını kendisine teslim etti.

SOĞUKÇEŞME AİLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Torbalı’da benzerine az rastlanır bir olay gerçekleşti. Kuşadası’nda yaşadığı öğrenilen Volkan Işık isimli şahıs, Özel Soğukçeşme Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi personellerinden Tijen Ekiz’in hesabına yanlışlıkla 100 Bin TL para transfer etti. Hesabında parayı farkeden Ekiz, durumu çalıştığı kurumun sahibi Selahattin Soğukçeşme’ye iletti. Soğukçeşme’nin çabaları sonucu Volkan Işık isimli şahısa sosyal medya üzerinden ulaşım sağlandı. Durumun anlaşılması üzerine Torbalı’ya davet edilen Volkan Işık’ın parası kendisine tutanak ve şahitler eşliğinde teslim edildi. Işık, Soğukçeşme Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ailesine, Selahattin Soğukçeşme’ye ve Tijen Ekiz’e teşekkür etti.

SOĞUKÇEŞME, “VATANDAŞLIK GÖREVİMİZİ YAPTIK”

Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik diyen Selahattin Soğukçeşme, “Kurum personelimiz Tijen hanım durumu bana iletince hemen paranın sahibine ulaştık. Durumu kendisine ilettik. Kendisi de bir ticaret yaptığını ve parayı yanlış hesap numarasına gönderdiğini söyledi. Biz de kendisini kurumumuza davet edip, parasını teslim ettik. Vatandaşlık görevimizi yaptık. Kurum personelimiz Tijen hanımı bu erdemli davranışından dolayı tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ