Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti’de görev dağılımı yapıldı

AK Parti’de görev dağılımı yapıldı

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı yeni yönetimi ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Parti binasında gerçekleşen toplantıda görev dağılımı yapıldı

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük yeni yönetimi ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Gerçekleşen toplantıda görevlendirme yapıldı. Buna göre Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı’na Sedat Eren, Teşkilat İşleri Başkanlığı’na Gökçen Taşkın, Seçim İşleri Başkanlığı’na Osman Yıldırım, Tanıtım ve Medya Başkanlığı’na Derya Aynacı, Sosyal Politikalar Başkanlığı’na Selahattin Soğukçeşme, Yerel Yönetimler Başkanlığı’na Sefer Adıgüzel, İlçe Ekonomi İşleri Başkanlığı’na Ahmet Akpınar, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’na Mehmet Ali Bakan, İlçe Mali ve İdari işler Başkanlığı’na İlkay Öztaş, İlçe Sekreterliği’ne Sabit Altınyazar seçildi.

YÜĞRÜK’TEN ÖNCEKİ YÖNETİME TEŞEKKÜR

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, yeni görevlendirme sonrası yaptığı açıklamada, “Torbalı’mızın geleceği adına birlikte yol yürüyüp, omuz omuza mücadele vereceğimiz yeni yönetim kurulu üyelerimizle ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Aldığımız kararların ilçemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bugüne kadar birlikte mücadele verdiğimiz önceki dönem çalışma arkadaşlarımın da her birine emekleri ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ