Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Aday bolluğu partimizin gücünü gösterir

Aday bolluğu partimizin gücünü gösterir

31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler için aday adayları sahaya çıkmaya devam ediyor. AK Parti’de resmi adaylık başvurusu tamamlanmış olsa da süreç işlemeye devam edecek. En doğru adayı bulmak için ince eleyip sık dokuyan AK Parti’de aday bolluğu dikkat çekiyor

Adaylık süreci ile ilgili iddialı açıklamalarda bulunan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük, “Partimizin açıkladığı resmi adaylık takvimi tamamlandı. Birbirinden değerli arkadaşlarımız adaylık için başvurularını yaptılar. Süreç bundan sonra da devam edecek. Önümüzde bir temayül sürecimiz var. Partimizin ilgili kurulları en doğru adayı tespit etmek için çalışıyor. Hemşehrilerimizin karşısına en doğru aday ile çıkacağız. Adayımız kim olursa olsun birlik ve beraberlik içinde, sadığa el ele, kol kola gidip, adayımızın yanında duracağız. Torbalı’yı bu beceriksiz yönetimden kurtarıp, ilçemizin kayıp 5 yılını eser ve hizmetlerimizle telafi edeceğiz” dedi.

“AK PARTİ’DE ADAYLIK KAVGASI OLMAZ”

Adaylık yarışı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Yüğrük, “AK Parti bir dava partisidir. Bizler her bir partilimizi dava ve yol arkadaşımız olarak görürüz. O nedenle bizde adaylık kavgası hiçbir zaman olmaz. Bizler her seçimi bir bayrak yarışı olarak görürüz ve herkes elinden geldiği kadar partimizin başarısı için mücadele eder. Hemşehrilerimiz merak etmesin, ilçemiz için, partimiz için en doğru aday ile seçime girip kazanacağız. Torbalı’nın kaybedecek bir 5 yılı daha yok. İlçemizin çok acil çözüm bekleyen onlarca sorunu var. Daha güzel, daha temiz, daha yaşanabilir bir Torbalı için bir an önce AK Belediyeciliğin iş başına gelmesi lazım” dedi.

“ADAY YOĞUNLUĞU PARTİMİZİN GÜCÜNÜ GÖSTERİR”

Aday bolluğu ile ilgili de konuşan Yüğrük, “Partimizde şu ana kadar adaylık başvurusunda bulunan arkadaşlarımızın her biri de birbirinden değerli, ak davaya gönül vermiş, partimize önemli hizmetlerde bulunmuş, Torbalı’mıza emek vermiş kişiler. Aday yoğunluğu partimizin gücünü gösterir. Biz AK Parti olarak her seçimin favorisiyiz. Ancak bu yerel seçimlerde çok daha iddialıyız. Biz parti olarak, tabanımızla beraber, hemşehrilerimizle beraber seçime hazırız. Allah’ın izni, hemşehrilerimizin desteği ile yerel seçimleri kazanıp, ilçemizi yeniden AK Belediyecilik ile buluşturacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ