Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

CHP’den belediye başkan adayı oldu

CHP’den belediye başkan adayı oldu

Sivil toplum örgütlerinde uzun süre görev yapmış olan Torbalı’nın sevilen iş insanlarından Mahmut Yıldız, 2024 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Yıldız adaylık dosyasını CHP İlçe Başkanı Hakkı Polat’a bugün teslim etti. Dosya törenine çok sayıda partili vatandaş da katıldı. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği dosya teslim töreninde Yıldız’ı ilk tebrik eden isim İlçe Başkanı Hakkı Polat oldu.

“HALKÇI BELEDİYECİLİĞİ YENİDEN YERELDE İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ”

Adaylık dosyasını CHP İlçe Başkanı Hakkı Polat’a teslim eden CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Yıldız, “Merhum başkanımız İsmail Uygur nerede kalmıştık demişti, Mithat Tekin başkanımız da bayrağı ondan devralıp bugünlere kadar getirdi. Şimdi biz de nasip olursa, partimizin ilgili kurulları uygun görürse, örgütümüzün de desteği ile bu bayrağı devralıp Torbalı’da halkçı belediyeciliğin en güzel hizmet örneklerini hayata geçirmek istiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi’ni bir kez daha birlik ve beraberlik içerisinde yerelde iktidara taşımak için aday adaylığı başvurumu yaptım. Partimize, örgütümüze ve ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

“DEĞİŞİMİN VE YENİLİĞİN GÜCÜ İLE YENİDEN İKTİDAR OLACAĞIZ”

Değişimin ve yenilenmenin Cumhuriyet Halk Partisi’ne güç katacağını belirten Yıldız, “Partimizde başlayan değişim ve yenilenmeyi tabana kadar indirip, buradan aldığımız güçle 2024 yerel seçimlerinin kazananı bir kez Cumhuriyet Halk Partimiz olacak” dedi. Yıldız’ın adaylık açıklamasına onlarca vatandaş da katılarak destek verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ