Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Durgun, meclis için başvuru yaptı

Durgun, meclis için başvuru yaptı

AK Parti’de belediye meclis üyeliği başvuruları devam ediyor. Bugün de Torbalı’nın yakından tanıdığı Mali Müşavir Muhammet Savaş Durgun, belediye meclis üyeliği için başvuruda bulundu. “Torbalı’nın ve Torbalı halkının menfaatleri için, Torbalı’da yaşayan hemşehrilerimiz için, geleceğin Torbalı’sına hizmet etmek için ben de varım” diyen Durgun’un adaylık dosyasını AK Parti Torbalı İlçe Başkan Yardımcısı Sefer Adıgüzel aldı. Adıgüzel, Durgun’u tebrik ederek başarılar diledi.

MUHAMMET SAVAŞ DURGUN KİMDİR?

Torbalı’da doğan, İlköğretimini Torbalı Cengiz Topel İlkokulunda, Ortaokul ve Lise Eğitimini Torbalı Lisesi’nden 1992 yılında mezun olarak tamamlayan Muhammet Savaş DURGUN, 1999 yılında T.C. Mersin Üniversitesi Anamur M.Y.O. İktisadi ve İdari Programlar Bölümü Satış Yönetimi Bölümünde Ön Lisans Eğitimini tamamlamıştır. 2002 yılında T.C. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü Lisans Eğitiminden sonra 2018 yılında T.C. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı, Kamu Yönetimi Bilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamıştır. 2020 yılında İzmir Bilirkişilik Bölge Kurulu Konkordato Komiserliğine kabul edilmiştir. 2022 yılında İstanbul Gedik Üniversitesi Adli Muhasebe ve Hile Denetimi Uzmanlığı Eğitimini, 2023 yılında İstanbul Topkapı Üniversitesi Dış Denetçi Eğitimini tamamlamıştır.

Özel sektörde 23 yıl Satış Yönetimi ve Muhasebe alanlarında görev yaptıktan sonra, İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının üyesi SMMM Muhammet Savaş DURGUN, 01.12.2020 tarihinden itibaren kendi bürosunda bağımsız olarak Mali Müşavirlik hizmeti vermektedir. 2022 yılından beri İzmir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Kurumlar ve STK’larla İlişkiler Komite başkanlığı görevini yürütmektedir.    

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ