Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Mahmut Yıldız, sanayi esnafı ile buluştu

Mahmut Yıldız, sanayi esnafı ile buluştu

Torbalı’nın sevilen iş insanlarından Mahmut Yıldız, 2024 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olmasıyla birlikte, Torbalı Atatürk Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirdiği saha çalışmasıyla esnaf ve vatandaşların kalbinde taht kurdu

Saha çalışması sırasında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Mahmut Yıldız, sıcak bir şekilde karşılandı. Torbalı Atatürk Sanayi Sitesi’nde gerçekleşen buluşmada Mahmut Yıldız, halkın nabzını tutarak, esnafın istek, talep ve şikayetlerini dikkatle dinledi.

Mahmut Yıldız, yaptığı açıklamada, “Torbalı’da halkımızla bir araya gelerek onların sesini duymak, sorunlarına çözüm bulmak ve birlikte güzel projelere imza atmak için buradayız. Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında, halkçı belediyeciliğin en güzel örneklerini hayata geçirmek için aday adayı oldum. Torbalı’nın kalkınması ve refah seviyesinin artması için elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum. Partimizin ilgili kurulları uygun görürse, örgütümüzün de desteğiyle Torbalı’da halka hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ