Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Ertuğrul’a kadın muhtar adayı

Ertuğrul’a kadın muhtar adayı

Torbalı’nın en büyük mahallelerinden olan Ertuğrul Mahallesi’nde 1998 yılından bu yana yaşayan ve Tepeköy Mahallesi’nde lokanta işletmeciliği yapan Gülsaniye Küpeli, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için Ertuğrul Mahallesi Muhtarlığı’na adaylığını resmen açıkladı

İşyerinde düzenlediği toplantı ile adaylığını açıklayan Küpeli’yi sevenleri yalnız bırakmadı. Aday açıklama toplantısına katılanlara hitaben yaptığı açıklamada Küpeli, mahalledeki yaşam kalitesini artırmak, sosyal ve kültürel etkinliklere katkı sağlamak, altyapı sorunlarına çözüm bulmak gibi hedeflerle muhtarlık için aday olduğunu belirtti.

KÜPELİ’YE BÜYÜK DESTEK

31 Mart 2024 seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte Ertuğrul Mahallesi’nde adaylar arasındaki rekabetin artması bekleniyor. Gülsaniye Küpeli’nin adaylığı, ilgiyle karşılandı. Mahallemizin karşı karşıya olduğu zorlukları tespit ettim ve bu sorunların çözümü için proje çalışmalarına başladım diyen Gülsaniye Küpeli “Mahallemizin sorunlarına çözüm bulmak amacıyla, bir dizi projeyi hayata geçirmek üzere kolları sıvadım. Bu projeler, mahallemizin yaşam kalitesini artırmayı ve sakinlerimizin günlük hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor. Sizlerin de desteğiyle, mahallemizin sorunlarına karşı etkili adımlar atmaya kararlıyım. Toplumumuzun refahını artırmak ve daha yaşanabilir bir mahalle oluşturmak için gayret göstereceğime emin olabilirsiniz. Mahallemizin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak, daha güçlü bir toplum oluşturma yolunda birlikte ilerleyelim” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ