Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yakkan’dan STK’lara ziyaret

Yakkan’dan STK’lara ziyaret

Torbalı Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyesi Efe Yakkan, kentteki önemli sivil toplum kuruluşları ve odaların başkanlarıyla görüşmeler gerçekleştirdi. Bu kapsamda, Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Muhammet Yavaş, Torbalı Tepeköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Semih Canbeldek, ve Torbalı Ticaret Odası Başkanı Vahap Olgun’u makamlarında ziyaret eden Yakkan, kentteki iş dünyası ve sivil toplumla işbirliği içinde olacaklarını vurguladı.

ORTAK VİZYON OLUŞTURULACAK

Ziyaretler sırasında, Torbalı Ticaret Odası tarafından hazırlanan başkan aday adayları için özel dosyayı alan Yakkan, projelerini ve hedeflerini paylaşma fırsatı buldu. Aday adaylığı sürecinde, kentin ekonomik ve sosyal dinamikleriyle doğrudan temas kurarak, vatandaşların beklenti ve taleplerini anlamaya çalışan Yakkan, sivil toplum kuruluşları ve odaların da görüşlerini alarak ortak bir vizyon oluşturma çabasında olduğunu belirtti.

DAYANIŞMA VURGUSU

Yakkan, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, “Torbalı’nın gelişimine katkı sağlamak, kentimizi daha yaşanabilir ve kalkınmış bir noktaya taşımak için sivil toplum kuruluşlarıyla sürekli bir diyalog içinde olacağız. Kentimizin ekonomik ve sosyal hayatına yön verecek projeleri hayata geçirmek için işbirliği ve dayanışma içinde olacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ