Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Kararı Torbalı halkı versin

Kararı Torbalı halkı versin

AK Parti döneminde Torbalı’ya kazandırılan belediye hizmet binasının yurt yapılması kararına bir tepki de AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Selman Günaydın’dan geldi. Binada incelemelerde bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e bir çağrıda bulunan Günaydın, “Belediye hizmet binasının kaderini Torbalı halkı belirlesin. Bu kararı 31 Mart yerel seçimlerine bırakalım. CHP tekrar kazanırsa sizin dediğiniz olsun, ama AK Parti olarak biz kazanırsak binamızı geri alıp belediye hizmet binası olarak Torbalı halkının kullanımına sunacağız” dedi.

AK PARTİ KAZANIRSA BELEDİYE HİZMET BİNASI OLACAK

Günaydın, “AK Parti döneminde inşa edildiği gerekçesiyle önce kaderine terk edilen, daha sonra da belediye meclisindeki tüm itirazlarımıza rağmen Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen bu bina Torbalı halkının mülküdür. Torbalı’ya beş yıldır bir tek çivi bile çakmayan İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Tunç Soyer, şimdi gelip belediye hizmet binamızı alıp yurt yapmak istiyormuş. İzmir’de yada Torbalı’da yurt sorunu varsa bunun çözümünü hep beraber sağlarız. Normal bir bina kiralayıp yurt yapılabilir. Ama belediye hizmet binası bir daha yapılamaz. Nüfusu 250 bine dayanan Torbalı gibi büyük bir ilçede kültür merkezinde belediye hizmetleri verilemez. Torbalı’da belediye binası yokken, hazır yapılmış binayı yurt yapmak sadece siyasi kompleks değil, aynı zamanda akıl tutulmasıdır” dedi.

KARARI TORBALI HALKI SANDIKTA VERSİN

CHP’ye çağrıda bulunan Günaydın, “Gelin bu kararı Torbalılı hemşehrilerimize bırakalım. Önümüzde 3 ay sonra bir yerel seçim var. CHP kazanırsa sizin dediğiniz olsun. Ama AK Parti olarak biz kazanırsak bu binayı tekrar Torbalı halkına belediye hizmet binası olarak kazandıracağız. Biz kendimize güveniyoruz, siz de kendinize güveniyorsanız 3 ay daha bekleyin kararı Torbalı halkı sandıkta versin” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ