Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Terzioğlu: “Referandum yapacağız”

Terzioğlu: “Referandum yapacağız”

Önceki dönemde Tepeköy Mahallesi’nde Belediye hizmet binası olarak inşa edilen bina ile ilgili bir açıklama da İyi Parti cephesinden geldi. Binada incelemelerde bulunan ve burayı yurt yapacağını açıklayan Tunç Soyer’in ardından bir açıklama yapan İyi Parti Belediye Başkan Aday Adayı Melih Terzioğlu, göreve gelmeleri durumunda bu bina ile ilgili sandık kurup referandum yapacaklarını söyledi.

“HİZMETTE DEVAMLILIK ESASTIR”

Terzioğlu yaptığı açıklamada, “Biz İyi Parti olarak bu binayı kimin yaptığı ile ilgilenmiyoruz. Sonuçta Torbalı Belediyesi’nin imkanları ile yapıldı, parası da Torbalı halkının cebinden çıktı. Biz göreve geldiğimizde hizmette devamlılık esastır anlayışı ile hareket edip, yarım kalan tüm hizmetleri tamamlayıp Torbalılı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

“SANDIK KURUP REFERANDUM YAPACAĞIZ”

Terzioğlu, “Tepeköy Mahallesi’nde belediye hizmet binası olarak inşa edilen yapının ne olacağını siyasetçilerden çok Torbalı halkı karar vermelidir. Bu bina meydan projesinin maliyetine karşılık olarak bir protokol ile Büyükşehir Belediyesi’ne tapusuyla beraber verilmiş durumda. O süreci de yakından takip ettik. Biz İyi Parti olarak 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle ayrılacağımıza eminiz. Biz göreve geldikten sonra da Torbalı’nın her mahallesine bir sandık kurup referandum yapacağız. Torbalı halkı ne isterse onu yapacağız. Yurt olarak kalmasını isterse başımızın üstünde yeri var, belediye hizmet binası olarak kullanılmasını isterse de hukuki tüm yolları kullanıp bu binayı tekrar ilçemize kazandırırız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ