Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Baytekin’den STK’lara ziyaret

Baytekin’den STK’lara ziyaret

CHP Torbalı Belediye Başkan A. Adayı, Yıldırım Baytekin 2024 yerel seçimleri öncesinde Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Torbalı Şubesi Başkanı Ahmet Demir ve yönetimini,  Torbalı Kars Ardahan Iğdır illeri Kültür Dayanışma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Özkan Altun ve yönetimini ve Torbalı Konyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Vurur ve yönetimini ziyaret eden Yıldırım Baytekin, “Bizler Torbalı’da yaşayanlar olarak ortak kaderi ve ortak geleceği paylaşıyoruz.  O yüzden Torbalı’yı ortak akılla şeffaf ve katılımcı bir anlayışla yönetmeye talibiz. Tüm Sivil toplum kuruluşlarının sesi kulağı olacağız ’’dedi.

TORBALI’DA ORTAK AKLI GELİŞTİRECEĞİZ

‘Torbalı’da ortak aklı geliştireceğiz’ diyerek yola çıktıklarını belirterek yola çıktıklarını ifade eden Baytekin ,  “ Uzun yıllardır birbirimize güvenerek, severek, sayarak, huzur içerisinde bir arada yaşadığımız Torbalı’da,  bu şehre değer katan herkesi ayrı ayrı renkler olarak görüyor ve bu renkleri de muhafaza etmek istiyoruz.  Bunu ortak akılla, katılımcı bir anlayışla yapacağız.” ifadelerini kullandı. Bizler Torbalı’da yaşayanlar olarak ortak kaderi ve ortak geleceği paylaşıyoruz” diyen Baytekin , “Torbalı’da tüm gücümüzle hizmet etmek için yola çıktık. İlçemiz adeta ülkemizin bir mozaiği. Burada kardeşlik bağımız oldukça kuvvetli, bizler bu bağı daha da güçlendirmek istiyoruz. Burada hepimizin ortak paydası Torbalı’dır. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu.

HER ZAMAN TORBALI’DAN YANA OLACAĞIZ

Belediye Başkan a. adayı Yıldırım Baytekin ‘’ortak akla önem vereceklerini bu önem doğrultusunda sıklıkla tüm sivil toplum kuruluşlarının ziyaret edeceklerini ’’ ifade etti. Dernek üyelerine  “Her zaman Torbalı’dan yana olacağız” diyen Baytekin, önce aday sonra halkımızın desteğiyle Belediye Başkanı olduğumuzda biz de bu kapsamda Torbalıyı daha yaşanabilir hale getirmek için büyük bir uğraş içerisinde olacağız. Yönetim anlayışımız gereği bu çalışmaları tek başımıza yapmayacağız. Torbalı’da yaptığımız bütün çalışmaları işlerimizi, kaynaklarımızı, çoğu zaman aklımızı da birleştirerek sizlerin görüşlerini de işin içine katarak ortak akılla, şeffaf ve katılımcı bir anlayışla bu kentin tamamında büyük bir değişim ve dönüşüm yaşatacağız ” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ