Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Eshet Saraç meclise aday oldu

Eshet Saraç meclise aday oldu

31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti’de belediye meclis üyeliği için yoğun başvuru var. Özellikle partinin emektar isimleri görev almak için mücadele ediyor

AK Parti’nin birçok emektar ismi belediye meclis üyeliği için bugün başvuru yaptı. Başvuru yapan isimlerden biri de AK Parti’de uzun yıllar aktif görev yapan, partinin emektar isimleri arasında gösterilen Eshet Saraç oldu. Torbalı’nın sevilen isimlerinden olan Saraç, görev verilmesi durumunda belediye meclisinde partisini temsil etmek istiyor.

“DAVAMIZ HERŞEYDEN ÖNEMLİ”

AK Parti’nin bir hizmet hareketi olduğunu belirten Eshet Saraç, “Bizim için her şeyden önce davamız gelir. Bizler dava insanıyız. Bu kutlu davada bugüne kadar bize ne görev tevdi edildiyse elimizden gelen gayreti gösterdik. Bugünden sonra da partimizin bize nerede ihtiyacı varsa orada olacağız. Bugün de belediye meclis üyeliği için İlçe Başkanımız sayın Metin Yüğrük’e başvurumu ilettim. Hepimiz için hayırlısı olsun. Torbalı’da yeniden hizmet ve eser siyaseti kazanacak, tüm Torbalı kazanacak” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ