Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çağlar, önceki yönetimle bir araya geldi

Çağlar, önceki yönetimle bir araya geldi

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, AK Parti önceki dönem İlçe Yönetimi ile bir araya geldi. Toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, AK Parti Torbalı önceki dönem yöneticileri ile bir araya geldi. İlçe Başkanı Metin Yüğrük’ün de katıldığı toplantıya önceki dönem İlçe Başkanı Selman Günaydın ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro katıldılar. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda konuşan AK Parti önceki dönem İlçe Başkanı Selman Günaydın, “İlçe Başkanımız Metin Yüğrük, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Özgür Erman Çağlar ve bir önceki yönetimde beraber görev yaptığımız dava ve yol arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Kıymetli adayımızı Torbalı Belediye Başkanı yapmak ve AK Belediyeciliği tekrardan güzel ilçemize hakim kılmak için elimizden gelen gayretin çok daha fazlasını göstereceğiz. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bize düşen, tam bir uyum içerisinde ve her zaman olduğu gibi Torbalı’mıza, partimize yakışan en güzel sonuçlara imza atmaktır. İnşallah, 31 Mart’ta kazanan Torbalı olacak, hemşehrilerimiz olacak. Torbalılı hemşehrilerimizin yarınları için, ilçemize daha önce AK Belediyecilikte kazandırdığımız eser ve hizmetlere yenilerini eklemek için var gücümüzle çalışmaya hazırız ve kararlıyız. ” dedi.

ÇAĞLAR: “BİRLİKTE VARIZ, BİRLİKTE TORBALI’YIZ”

Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart yerel seçimlerini kazanacaklarını belirten Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar, “Bizler AK Parti olarak Torbalı’da büyük bir aileyiz. Gücümüzü de her zaman birlik ve beraberliğimizden aldık. Dün, Selman kardeşimiz İlçe Başkanımızdı birlikteydik, bugün biz Belediye Başkan adayı olduk yine birlikteyiz. Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, ilçemize hep beraber hizmet edeceğiz. Biz, bir olduğumuz sürece karşımızda hiçbir güç duramaz. 31 Mart’tan sonra yerel ve genel iktidarı bir araya getirip, gönül köprüleri kurarak ilçemizin ihtiyaç duyduğu hizmet ve eserleri Torbalı’mıza hep beraber kazandıracağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ