Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Çağlar’dan Subaşı ve Pamukyazı’ya ziyaret

Çağlar’dan Subaşı ve Pamukyazı’ya ziyaret

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, Subaşı ve Pamukyazı’da vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun ilgi ile karşılanan Çağlar, “Hizmetin siyaseti olmaz, biz siyaset yapmaya değil, ilçemize hizmet etmeye talibiz” dedi

Gittiği her mahallede yoğun ilgi ile karşılanan Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Özgür Erman Çağlar, dün de Subaşı, Pamukyazı ve Atalan mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. 31 Mart’tan sonra Torbalı’da yeni bir dönemin başlayacağını belirten Çağlar, “Hangi siyasi görüşten olursa olsun tüm hemşehrilerimizin oylarına talibiz. Bizler siyaset yapmaya değil, Torbalı’da yerel ve genel iktidarı bir araya getirerek ilçemize hizmet etmeye talibiz. Hemşehrilerimizden aldığımız güçle 31 Mart’ta Torbalı’da yeni bir dönem başlatacağız. Torbalı’mızın kayıp 5 yılını telafi edip, kamu ve yerel hizmetlerle 60 mahallemizde eser belediyeciliği yapacağız” dedi.

ÇAĞLAR: “HİZMETİ BİZ YAPARIZ”

Torbalı’nın sorunlarına vakıf olduklarını ve tüm sorunları çözeceklerini belirten Çağlar, “Gittiğimiz her mahallede hemşehrilerimiz taleplerini, şikayetlerini iletiyorlar. Bizler bu sorunları zaten biliyoruz. Hemşehrilerimiz yol istiyor, altyapı istiyor, düğün salonu, taziye evi, park, halı saha istiyorlar. Bu hizmetlerin tümü bizim programımızda var. Sizler bizi zaten 2014-2019 döneminde Adnan Yaşar Görmez başkanımızla yaptığımız hizmetlerle biliyorsunuz. Bu hizmetlere yenilerini eklemeye geliyoruz. Hizmeti yine biz yaparız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ