Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı, Çağlar ile çağlayacak

Torbalı, Çağlar ile çağlayacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Torbalı Ticaret Odası’nda Torbalılı sanayicilerle bir araya geldi. Bakan Uraloğlu, Torbalı’da yaptığı konuşmada, “Torbalı Özgür Erman kardeşimle çağlayacak” dedi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Torbalı’ya geldi. Torbalı Ticaret Odası’nda sanayicilerle bir araya gelen Uraloğlu Torbalı’ya yapılan hizmetleri anlatarak, Torbalı’nın 2 Milyar dolarlık ihracatı ile 65 ili geride bıraktığını belirtti. Türkiye ekonomisinde Torbalı’nın ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Uraloğlu, 31 Mart yerel seçimlerine dikkat çekerek, “Torbalı’da Özgür Erman Çağlar kardeşimizle, İzmir’de Hamza Dağ kardeşimizle güzel bir ekibimiz var, güzel bir takım ruhumuz var. Hamza Dağ kardeşimizin Ankara’da çözemeyeceği iş yok. İzmir’de görev yapmış ve bir İzmirli olarak bizim desteğimiz de sonuna kadar olacak. Hem Torbalı’da hem de İzmir genelinde yapılacak işler konusunda sık sık istişareler yapıyoruz. Torbalı’da da sizlerin yaşadığı sorunlar var, bunların bir kısmını zaten biliyoruz. Bu sorunları yeterince konuştuk, yeterince tartıştık artık icraat vaktidir diyoruz. Özgür kardeşimin ve Hamza kardeşimin hazırladığı projeleri, belediyelerimizle beraber hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz” dedi.

ÇAĞLAR İÇİN DESTEK İSTEDİ

Bakan Uraloğlu, “Özgür Erman kardeşimin güzel bir ismi var. İnşallah Torbalı Özgür Erman kardeşimle çağlayacaktır” dedi. Büyükşehirde de Hamza Dağ için destek isteyen Bakan Uraloğlu, “Biz bakanlık olarak sizlere hizmet etmeye, İzmir’e ve Torbalı’ya hizmet etmeye talibiz” dedi. Programa, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, İzmir Milletvekilleri Eyyüp Kadir İnan ve Mahmut Atilla Kaya ile sanayiciler ve işadamları katıldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ