Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Adalet Bakanı Torbalı’ya geldi

Adalet Bakanı Torbalı’ya geldi

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Torbalı’ya gelerek çeşitli temaslarda bulundu. Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Bakan Tunç, Torbalı’nın Özgür Erman Çağlar ile yeni dönemde hükümet desteği ile gerçek belediyeciliğe tekrar kavuşacağını belirtti

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, bugün Torbalı’ya geldi. Önce Torbalı Adalet Sarayı’nı ziyaret eden Tunç, kadın personele karanfil dağıtarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Bakan Tunç’a Torbalı ziyaretinde AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Cumhur İttifakı Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar eşlik etti. Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Bakan Tunç, Torbalı Adalet Sarayı’nın fiziki olarak Torbalı’ya yetmediğini ve bu sorunun ek bina ile çözüme kavuşturulacağını belirtti. Yerel seçime dair de açıklamalarda bulunan bakan Tunç, Torbalı’da daha önce gerçek belediyeciliğin yapıldığını belirterek, “İnşallah Özgür kardeşimle Torbalı’da gerçek belediyecilik yeniden başlayacak, bizler de kendisine hükümet olarak destek olacağız” dedi.

“TORBALI ÇAĞLAR İLE GERÇEK BELEDİYECİLİĞE YENİDEN KAVUŞACAK”

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Torbalı’da 2010 yılında hizmete giren Adliye binamız vardı. Tabi Torbalı’nın nüfusu hızla artıyor, yeni mahkemelerin kurulması gerekiyor. O kapasiteyi karşılayacak şekilde çalışmalarımız sürüyor. Fiziki yetersizliği de ek bina ile çözüme kavuşturacağız. Tabi Torbalı’mızda daha önce gerçek belediyecilik uygulandı. İnşallah yeni dönemde Özgür Erman Çağlar ile birlikte gerçek belediyecilik yeniden başlayacak. Çünkü Torbalı en güzel hizmetleri hakkediyor. Özellikle şehircilik ve altyapı yatırımları konusunda projelere ihtiyaç var. Tüm bu projelere biz de hükümet olarak destek vereceğiz inşallah. Torbalı’nın ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ