Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Özgür Özel nasıl oy isteyecek

Özgür Özel nasıl oy isteyecek

CHP Genel Başkanı Özgür Özel bugün Torbalı’ya gelerek Ayrancılar’da miting yapacak.

Merak ediyorum, sayın Özgür Özel Torbalı’da ne konuşacak?

Normalde CHP’li bir siyasetçi ilçeye geldiği zaman, o ilçede partisinin yaptığı hizmetleri, yaptığı projeleri, yaptığı eserleri anlatıp, vatandaştan bir kez daha destek ister.

Peki Özgür Özel de Torbalı’da “2019’da bize oy verdiniz, biz de şu hizmetleri, şu projeleri yaptık, verdiğimiz sözlerin hepsini tuttuk, şimdi sizlerden bir kez daha Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy vermenizi istiyorum” diyebilecek mi?

Torbalı’ya şu hizmeti yaptık, Ayrancılar’a bu hizmeti yaptık, Subaşı, Çaybaşı, Pancar, Yazıbaşı, Karakuyu’nun ismini ağzına alabilecek mi?

Atatürk Mahallesi, Muratbey Mahallesi, Torbalı Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Tepeköy Mahallesi’ne hangi hizmetleri yaptık diyecek?

Hangi köyde, hangi mahallede şu eserimiz var diyecek?

Peki ilçemizin şu eksikleri var diyerek Torbalı’nın çözüm bekleyen sorunlarını konuşabilecek mi?

O kalabalıkta bir tane vatandaşımız çıkıp da, “İlçe belediyesi sizde, Büyükşehir Belediyesi 20 yıldır sizde, neden bugüne kadar yapmadınız?” demeyecek mi?

Ben Özgür Özel’in yerinde olsam dürüst olurum. “Sevgili Torbalı halkı, CHP olarak 5 yıldır ilçeye çivi çakmadık. Büyükşehir’in Torbalı’dan haberi bile yok. Şimdi sizden oy istemeye hakkımız da yok. Gidin sandıkta bize cezayı kesin” derim. Çok da büyük alkış alır o zaman.

Ama muhtemelen sayın Özgür Özel öyle yapmayacak. Onun yerine genel siyaset yaparak Torbalı halkını manipüle etmeye çalışacak.

CHP, Torbalı halkına “Cambaza bak” diyor ama vatandaş artık cambaza değil, ipe bakıyor…

Yerel seçimde “Genel siyaset” yaparak Torbalı’ya hizmet gelmez. Genel siyaset bozuk yollara çare olmuyor, Torbalı’nın sorunlarına çözüm olmuyor. Yerel seçime dair söyleyecek sözünüz varsa buyrun konuşun, ama genel siyasetle hamaset yapacaksanız, onun zamanı “Yerel seçim” değil…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ