Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Yerel seçimde ‘Genel Siyaset’ yapılmaz

Yerel seçimde ‘Genel Siyaset’ yapılmaz

31 Mart yerel seçimlerine 18 gün kaldı. 18 gün sonra sandık başına giderek Torbalı’yı 5 yıl boyunca yönetecek belediye başkanını belirleyeceğiz.

18 aday sandıkta yarışacak. Öncelikle seçime katılan siyasi partilere ve belediye başkan adaylarına başarılar diliyorum.

Kazanan Torbalı’mız olsun diyorum.

Bu seçimde adaylardan çok projeler yarışıyor. Herkesin kendine göre projeleri var. Sözünü tutacak olan, gerçekten hizmet edecek olan adaylar projeleri ile Torbalı halkından destek istiyor. Zaten yapmayacak olan, köprüyü geçene kadar “proje” diyenler de oy toplamak için “Genel Siyaset” peşine düşmüşler.

Yerel seçimde kim “Genel Siyaset” yapıyorsa, bilin ki Torbalı’ya hizmet etmeyecek. Bilin ki verdiği hiçbir sözü tutmayacak. Bilin ki heybesinde Torbalı’ya dair bir tek hizmet yoktur.

Hatırlarsanız 2019 yerel seçimleri “Genel Seçim” havasında geçmişti, neticesinde Torbalı 5 yıl “hizmetsiz” kaldı. Torbalı’nın 5 yılı genel siyasete kurban edildi.

Bu kez Torbalı halkı, siyasete değil, hizmete oy verecek. Sahada siyaset değil, projeler konuşuluyor.

Torbalı’nın kaybedecek 5 yılı daha yok. Torbalı’nın çalışacak, hizmet edecek, proje üretecek, gerek hükümet yatırımları ile, gerekse de yerel projelerle vatandaşa hizmet edecek bir belediye başkanına ihtiyacı var.

Yerel seçime dair söyleyecek sözü olmayanlar, Torbalı’ya dair bir projesi, bir hayali olmayanlar da “Genel Siyaset” yaparak, vatandaşın oy tercihini manipüle etmeye çalışıyorlar.

Bunlara prim vermeyelim, Torbalı 5 yıl daha kaybetmesin…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ