Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Saros Araştırma`dan çarpıcı anket!

Saros Araştırma`dan çarpıcı anket!

Saros Araştırma Şirketi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve 30 ilçe belediye başkanının başarı ölçümünü kamuoyuyla paylaştı. Yapılan anket sonucunda Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un başarı oranı da açıklandı

“En Başarılı Belediye Başkanları” araştırmasına göre, ankete katılanların yüzde 64,1 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i başarılı buldu. 30 ilçe belediye başkanı içinde en başarılı başkan yüzde 66,5 oy ile Menemen Belediye Başkanı CHP’li Serdar Aksoy oldu. Aksoy’u, yüzde 64,2 ile Bornova Belediye Başkanı CHP’li Mustafa İduğ ve yüzde 63,8 ile Karşıyaka Belediye Başkanı CHP’li Cemil Tugay izledi.

ANKETİ CHP’Lİ BAŞKANLAR PAYLAŞTI

Anket sonucunu İzmir’deki CHP’li belediye başkanları paylaştı. Başta Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy olmak üzere birçok başkan anket sonucunu paylaşarak, ankete oy veren vatandaşlara teşekkür ettiler.

YÜZDE 56 İLE SEÇİLDİ, YÜZDE 40’A DÜŞTÜ

30 ilçede yapılan ankete katılan vatandaşlara belediye başkanları soruldu. Anket sonucuna göre 2019 seçimlerinde yüzde 56 oy alarak Torbalı Belediye Başkanı seçilen İsmail Uygur’un başarı oranı yüzde 40,2 olarak açıklandı. Uygur, bu oran ile İzmir’deki 30 ilçe arasında son sıralarda yer aldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ