Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Medya ve tanıtım ona emanet

Medya ve tanıtım ona emanet

Torbalı siyasetinde yeni yüzlerin ve yeni isimlerin sayısı giderek artıyor. En dikkat çekici isimlerden biri de AK Parti Medya ve Tanıtım Başkanlığı görevine getirilen Celal Özbay oldu. Torbalılı genç işadamı, aktif siyaseti ile dikkat çekiyor

Torbalı siyaseti yeni yüzler kazanmaya devam ediyor. Onlardan biri de Torbalı’nın genç işadamlarından Celal Özbay oldu. 2007 yılından beri AK Parti’nin aktif üyesi olan Özbay, son gerçekleşen kongre ile birlikte ilçe yönetimine seçilerek Medya ve Tanıtım Başkanlığı görevini üstlendi. Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde hayata gözlerini açan Özbay, 2005 yılında Torbalı’ya geldi. Elektronik sektöründe uzun yıllar hizmet veren Özbay, 6 yıl da yurtdışında kalarak ithalat-ihracat yaptı.

DERNEK BAŞKANLIĞI DA YAPIYOR

Yurtdışında uzun yıllar ticaret yapan Torbalılı işadamı, üretim merkezi Konya’da olan asansör firması ile inşaat sektöründe hizmet veriyor. Evli ve 4 çocuk babası olan Celal Özbay, sivil toplum örgütlerinde de aktif görevler üstlendi. Şu an Siverek ve Bab Köyleri Dernek Başkanlığı görevini de yapan Özbay, gelecek vaat eden siyasetçiler arasında gösteriliyor.

EN ZORLU GÖREVLERDEN BİRİNİ ÜSTLENDİ

Bugüne kadar üzerine aldığı her görevin altından başarıyla kalkmayı başaran Celal Özbay, kısa bir süre önce gerçekleştirilen AK Parti kongresinde önce ilçe yönetimine seçildi, ardından Medya ve Tanıtım Başkanlığı gibi zorlu bir görevi üstlendi. Torbalı’ya hizmet etmek için her türlü göreve hazır olduğunu belirten Özbay, “Öncelikle bizleri bu makamlara layık gören üyelerimize ve delegelerimize teşekkür ediyorum. Torbalı için hem elimizi, hem de gövdemizi taşın altına koymaya hazırız. Üyesi olmaktan onur duyduğum AK Parti’deki her ismin de benim gibi düşündüğüne eminim” dedi.

“AK PARTİ, HİZMET PARTİSİDİR”

AK Parti’nin hem ülkemize, hem de ilçemize çok önemli eserler kazandırdığını belirten Özbay, “AK Parti bugüne kadar yaptığı eser siyaseti ile bir hizmet partisi olduğunu milletimize göstermiştir. Bugünden sonra da ilçemize önemli eserler kazandırmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Başta bölge milletvekilimiz, ilçemizin evladı Mahmut Atilla Kaya olmak üzere İlçe Başkanımız Selman Günaydın ve üyelerimizle beraber ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ