Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

CHP’den iki günlük İzmir kampı!

CHP’den iki günlük İzmir kampı!

Cumhuriyet Halk Partisi’nde görevli 3 isim İzmir’deki yarım kalan toplantılarını tamamlamak için bu hafta İzmir’de olacak. Cuma ve cumartesi günü bir dizi toplantıların yapılacağı görüşmelerde başta Torbalı olmak üzere bazı ilçelere özel yoğunluk gösterilecek

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Seyit Torun cuma günü İzmir’e geliyor. Geçtiğimiz günlerde gelmesi beklenen isimler İzmir’de 2 gün sürecek bir program düzenleyecek. Genel Sekreter Böke ve Genel Başkan Yardımcıları Salıcı ve Torun, ziyaret süreci içinde belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelmesi bekleniyor.

UYGUR VE GÜNAYDIN İLE ÖZEL TOPLANTI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, CHP’de Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun cuma ve cumartesi günü gerçekleştirecekleri programda Torbalı için ayrı bir parantez açacaklar. 3 önemli ismin Belediye Başkanı İsmail Uygur ve CHP Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın ile kapsamlı bir toplantı gerçekleştirip bir takım uyarılarda bulunması bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ