Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Hastanenin imajını 2 ayda düzeltti

Hastanenin imajını 2 ayda düzeltti

Torbalı Devlet Hastanesi’nde başhekim olarak görev yapan Dr.Miraç Çavdar, iki ayda hastanenin imajını düzeltti. Genç doktor, gece-gündüz çalışarak farklı bir başhekim profili çiziyor

Torbalı Devlet Hastanesi’nde göreve başladıktan sonra gözle görülür bir değişime imza atan Dr.Miraç Çavdar, yaptığı çalışmalarla hastanenin imajını düzeltti. Çavdar, göreve geldikten sonra Torbalı Devlet Hastanesi’nde alanında uzman 12 yeni hekimle beraber, 15 yeni hemşire göreve geldi. Hastane yönetiminde de yeni görevlendirmeler yapan Çavdar, hastaneyi baştan aşağı yeniledi.

HASTA MEMNUNİYETİ ARTTI

Her gün binlerce vatandaşımızın tedavi olmak için gittiği Torbalı Devlet Hastanesi, gerek teknik ve fiziki yapısı, gerekse de modern ve teknolojik altyapısı ile bölgenin en büyük sağlık kuruluşu olarak hizmet veriyor. İki ay önce Başhekim olarak göreve başlayan Dr.Miraç Çavdar’ın da girişimleri sonucu Torbalı Devlet Hasatnesi’nin hizmet kalitesi ve hasta memnuniyetinde gözle görülür bir artış yaşanıyor.

GECELERİ SERVİSLERİ GEZİYOR

Tam gün Torbalı Devlet Hastanesi’nde mesai harcayan Dr.Miraç Çavdar, geceleri de servisleri gezerek hastaların şikayetlerini dinliyor. Acil Servis ve polikliniklerde Doktor Miraç Çavdar’ı karşılarında gören vatandaşlar da şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Çavdar, hastanede görev yapan doktor, hemşire ve diğer sağlık personeli ile de sık sık bir araya gelerek önemli hatırlatmalarda bulunuyor. Dr.Miraç Çavdar, iki ayda gösterdiği performans ile şimdiden “Süper Başhekim” olarak anılmaya başladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ