Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Özbay’lardan AK Parti’ye yoğun katılım

Özbay’lardan AK Parti’ye yoğun katılım

AK Parti Torbalı İlçe Yönetimi’nde Basın ve Medya Sorumlusu olarak görev alan Torbalı siyasetinin yeni yüzü Celal Özbay, yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Üye kazandırma konusunda da oldukça aktif çalışan genç işadamı, bugüne kadar yüzlerce vatandaşı partiye üye yaptı. Merkezi Şanlıurfa’da bulunan Bab Aşireti’ne mensup olan Özbay, Torbalı gibi Selçuk’ta yaşayan eş, dost ve akrabalarını da AK Parti çatısı altında bir araya getirdi. Çevresinde oldukça sevilen, başta Doğu ve Güneydoğulu hemşerileri olmak üzere geniş bir eş, dost ve akraba çevresi olan Özbay, Selçuk’ta bulunan ve farklı siyasi partilere mensup birçok kişiyi AK Parti’ye kazandırdı. Selçuk’ta gerçekleşen rozet takma törenine AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın ve AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu üyesi Selçuk Koordinatörü Feyim Özçelik de katıldı.

SELÇUK’TA ROZET TAKMA TÖRENİ

Bugüne kadar farklı siyasi partilerde, önemli görevler üstlenen eş, dost ve akrabalarını AK Parti’ye kazandıran Özbay, “AK Parti milletimizden aldığı güçle, yine milletimizin gösterdiği istikamette ilk günkü aşk ve heyecanla hizmetlerine devam ediyor. Mahalle başkanlarımızdan üyelerimize, il başkanlarımızdan milletvekillerimize kadar her birimiz aynı dava uğrunda, milletimize hizmet için çalışıyoruz. Bugün de yüzlerce dava arkadaşımız aramıza katıldı. Büyüklerimiz, kadınlarımız ve gençlerimizle beraber yüzlerce dostumuz partimize üye oldu. Hem Torbalı’da, hem Selçuk’ta, hem de elimizin yetiştiği her yerde davamızın peşinde, liderimizin yanında çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İLÇE BAŞKANI’NDAN ÖZBAY’A TEŞEKKÜR

Rozet takma töreninde Celal Özbay’a teşekkür eden AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu, “Torbalı’dan gelerek üye kayıt çalışmalarımıza destek veren Celal Özbay kardeşime teşekkür ediyorum. Yeni katılımlarla partimiz büyümeye devam ediyor. İnanıyorum ki aramıza yeni katılım sağlayan arkadaşlarımız hem Selçuk’ta, hem de Türkiye’nin her bölgesinde gücümüze güç katacaklar” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ