Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Siyasetin genç yüzü Zeynel Dalgıç

Siyasetin genç yüzü Zeynel Dalgıç

Geçtiğimiz ay gerçekleşen kongre ile AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı’nda aktif siyasete giren Zeynel Dalgıç, kısa sürede gösterdiği başarı ile Torbalı siyasetinin vitrinde yer alan önemli isimlerinden biri oldu. Dalgıç, AK Parti Torbalı İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı siyasete yeni isimler kazandırmaya devam ediyor. Bu isimlerden biri de Zeynel Dalgıç oldu. 1976 yılında Torbalı’da dünyaya gelen Dalgıç, Torbalı Lisesi’nden mezun oldu. Arnavut Göçmeni olan Dalgıç evli ve iki çocuk babası. Torbalı’nın duayen işadamlarından merhum Musa Dalgıç’ın oğlu olan Zeynel Dalgıç, babasından aldığı bayrağı devam ettiriyor. İnşaat ve madencilik sektörlerinde hizmet veren Zeynel Dalgıç, sivil toplum örgütlerinin de aranan isimlerinden biri. Fenerbahçe taraftarlığı ile de bilinen başarılı işadamı, Torbalı Fenerbahçeliler Derneği’nde başkan yardımcılığı görevini de uzun yıllardan beridir başarıyla yerine getiriyor.

“EN BÜYÜK ETKEN ATİLLA KAYA OLDU”

AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ile çocukluk arkadaşı olan Zeynel Dalgıç, aktif siyasete girmesinde en büyük rolün Kaya olduğunu söyledi. Gazete Torbalı’ya konuşan Dalgıç, “Siyasette aktif görev almamın en büyük etkenlerinden biri ilçemizin evladı, milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya’dır. Kendisiyle bu sokaklarda beraber büyüdük. Şimdi de milletvekili olarak hem İzmir’de hem de Torbalı’da çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Ben de bu davada kendisine yoldaş olmak, elimden geldiği kadar destek olmak için aktif siyasette görev almayı kabul ettim” dedi.

TEKLİF SELMAN GÜNAYDIN’DAN GELDİ

Aktif siyasette görev alma teklifinin AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’dan geldiğini belirten Dalgıç, “Selman başkanımız bu görevi bana teklif ettiğinde memnuniyetle karşıladım. Zaten siyasetçi bir aileden geliyorum. Bizim aile toplantılarımızda siyaset hiç eksik olmaz. İlçe Başkanımız sayın Selman Günaydın genç bir yönetim listesi hazırlayınca, bende kendimi bu listede buldum. Bu görevi şahsıma layık gören İlçe Başkanımız Selman Günaydın’a teşekkür ediyorum, benimle birlikte görev alan tüm arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ