Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Liderlerden Cumhuriyet mesajları

Liderlerden Cumhuriyet mesajları

Cumhuriyet Bayramı’nın 97.yılı tüm Türkiye’de olduğu gibi Torbalı’da da coşkuyla kutlanıyor. Torbalı halkının bayramını kutlayan ilçenin kanaat önderleri, Cumhuriyet temasında bir araya geldiler. Sosyal medyada yayınladığı mesaj ile Torbalı halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Milletimiz var olsun. Devletimiz payidar olsun. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Mukaddes vatanımızın birliği ve bütünlüğü uğruna verilen kurtuluş mücadelesinin taçlanarak Cumhuriyetimizin kurulduğu bu çok anlamlı günün yıldönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

KAYMAKAM ÖTER’DEN GÖRSEL MESAJ

Torbalı İlçe Kaymakamı Ercan Öter, paylaştığı bir görsel ile Torbalı halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarken, bir de İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in mesajını paylaştı. Belediye Başkanı İsmail Uygur, Cumhuriyet Bayramı’nı 1 gün önceden kutladı. Uygur, yayınladığı mesajda, Şimdiye kadar hepimiz “Yarın” kelimesiyle başlayan milyonlarca cümle kurmuşuzdur. Ama hiç biri bu kadar anlamlı olmadı, olamazdı.. “Efendiler! Yarın Cumhuriyeti İlan Edeceğiz!” 28.10.1923” ifadelerini kullandı.

GÜNAYDIN, HASTANEDEN KUTLADI

Dün Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıklayan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, hastaneden bir mesaj yayınlayarak Torbalı halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Günaydın, yayınladığı mesajda, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun! Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıl dönümü vesilesiyle başta ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Harbi’nin tüm kahramanlarını saygı ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı. CHP İlçe Başkanı Erol Günaydın, belediye hoparlöründen yayınladığı mesajla ilçe halkının bayramını kutladı. MHP İlçe Başkanı Veli Kaçar da Atatürk’ün “Efendiler, yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz” sözüne atıfta bulunarak bayramı 1 gün önceden kutlayanlardan oldu. İyi Parti Torbalı İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu, Atatürk Meydanı’ndaki çelenk sunma töreninden bir fotoğrafı “Yaşasın Cumhuriyet” notuyla paylaştı.

TİCARET ODASI’NDAN VİDEOLU MESAJ

Torbalı Ticaret Odası hazırlattığı bir video ile Torbalı halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin, Esnaf Odası Başkanı Halil Gülcü, Şoförler Odası Başkanı Cıva İsmail Akman da bir görsel paylaşarak Cumhuriyet Bayramı’nı kutladılar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ