Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da İlköğretim Haftası kutlandı

Torbalı’da İlköğretim Haftası kutlandı

Yaklaşık 35 bin öğrencinin eğitim ve öğretim gördüğü Torbalı’da İlköğretim Haftası etkinlikleri yapılıyor. Her yıl gerçekleşen kutlama programı, bu yıl da Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu yapılarak kutlandı

Atatürk meydanında düzenlenen programa Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, Şube müdürleri Abdurrezak Kaldan, Nilüfer Buyruk ve Ramazan Öney’in yanı sıra okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Atatürk anıtına çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla program sona erdi.

Cafer Tosun Mesaj Yayınladı

İlköğretim haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayan Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, küresel salgınla yaşamaya devam etmenin ve tüm zorluklara rağmen eğitim-öğretim faaliyetlerinin devam ettirilmesinin önemine vurgu yaptı. Tosun, “Toplum olarak birbirimizin karşısında değil, yanında olmalıyız. Hep birlikte ülkemiz için çalışmalı, eğitimli bireyler yetiştirmek için çaba sarf etmeliyiz. Millet olarak birlik ve beraberliğimizi daima muhafaza etmeliyiz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ