Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Belediye muhtarlara yer vermedi

Belediye muhtarlara yer vermedi

Torbalı Belediyesi, skandallarına bir yenisini daha ekledi. Torbalı’daki muhtarlarla bir toplantı yapmak isteyen İzmir İl Tarım Müdürlüğü’ne toplantı için yer vermedi

Sürekli skandallarla gündeme gelen Torbalı Belediyesi, bu skandallarına bir yenisini daha ekledi. Torbalı’daki çiftçilerin ve üreticilerin sorunlarını dinlemek, çözüm yolları bulmak üzere ilçemize gelen ve mahalle muhtarları ile bir toplantı gerçekleştiren İzmir İl Tarım Müdürü Mustafa Özen, toplantı için belediyeden yer istedi. Önce Hipodrom Kafe’de bu toplantıyı gerçekleştirebileceğini belirten Torbalı Belediyesi, toplantıya 1 saat kala bu kararından vazgeçti. İl Müdürü Mustafa Özen ve muhtarlar, Hipodrom Kafe’nin bahçesinden ayrılmak zorunda kaldılar. Toplantı Dağ Restaurant’ta gerçekleşirken, müdür Özen Belediyeye tepki gösterdi.

“TORBALI’DA DEPREM OLMUŞ”

Torbalı’daki çiftçilerin ve üreticilerin sorunlarını dinlemek üzere birim amirleri ile beraber Torbalı’ya gelen ve muhtarları dinleyen Tarım İl Müdürü Mustafa Özen, belediyenin toplantı yeri tahsis etmemesine tepki gösterdi. Özen, toplantı başlarken, “Arkadaşlar Torbalı’da deprem olmuş, o yüzden burada toplanmak zorunda kaldık” diyerek tepkisini gösterdi.

TOPLANTI VERİMLİ GEÇTİ

Öte yandan ilçedeki tarımsal faaliyetleri yakından takip ettiklerini belirten Tarım İl Müdürü Mustafa Özen, muhtarları tek tek dinleyerek notlar aldı. Toplantıya muhtarlar da yoğun ilgi gösterdi. Toplantı bitiminde bir açıklama yapan Özen, “Tüm İzmir’de muhtarlarımızla bir araya gelip, sorunlarını dinliyoruz. 12.toplantımızı da Torbalı’da gerçekleştirdik. Muhtarımızdan çiftçilerimizin, üreticilerimizin sorunlarını, isteklerini ve şikayetlerini dinledik. Gerekli notlarımızı da aldık. Bize iletilen tüm sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ