Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Meclisin gündemi alkollü mekanlar

Meclisin gündemi alkollü mekanlar

Torbalı Belediye Meclisi Ekim ayı olağan belediye meclis toplantısı gerçekleşti. Genel olarak sakin geçen meclisin dilek ve temenniler bölümünde söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Erman Çağlar, Torbalı Belediyesi’nin alkollü mekan sevdasından vazgeçmesi gerektiğini dile getirerek, “Tüm itirazlarımıza rağmen içkili yerler krokisine aykırı olarak hareket etmeye devam ediyorsunuz. Başta belediyenin sosyal tesisleri olmak üzere, ilçemizin göz bebeği Sadık İleri Bulvarı’ndaki alkol düzenlemenizden bir an önce vazgeçin. Bugüne kadar birçok olay meydana geldi, Allah korusun daha büyük olaylar meydana gelirse bunun vebali ve sorumluluğu size aittir. Biz muhalefet grubu olarak görevimizi yerine getirip, uyarımızı yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

UYGUR, “BU MEKANLAR İHTİYAÇ”

Özgür Erman Çağlar Sadık İleri Bulvarı’na alkol ruhsatı verilmesiyle ilgili kaygılarını dile getirerek “Sayın başkan, burada oturan vatandaşlarımız çok tedirgin. Söz konusu mekanlarda kavgalar çıkmaya başladı. İleride daha büyük ve telafisi olmayan olaylar yaşanmasından dolayı kaygılarımız var. Alkollü mekanlar için uygun yerin Sadık İleri Bulvarı olduğundan emin misiniz? Bu kararınızı gözden geçirin” dedi. Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur ise alkol almak isteyen vatandaşların aileleriyle oturabileceği nezih mekanlar olmasının bir ihtiyaç olduğunu söyleyerek verdiği kararın arkasında durdu.

APARTMANLARIN ÜST KATLARINA SU ÇIKMIYOR

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, konuşması sırasında “Parti gurubu olarak bize hiç destek olmadınız, bugüne kadar hiçbir desteğinizi görmedik” dedi. Çağlar ise cevap olarak “Sayın başkan, siz bugüne kadar bize hiçbir şey sormadınız. Önerge hazırlarken bizi çağırsaydınız müzakere etmek için gelirdik, Torbalı halkının çıkarına olan konularda da sizi desteklerdik” ifadelerinde bulundu. Çağlar ayrıca Cumhuriyet Mahallesi başta olmak üzere birçok bölgede apartmanların üst katlarına su çıkmadığını belirterek bu konuda Torbalı halkının çözüm beklediğini ifade etti. Belediye meclisi 26 Ekim’de ikinci oturumunu gerçekleştirecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ