Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Araçlarınızın kış bakımlarını ihmal etmeyin

Araçlarınızın kış bakımlarını ihmal etmeyin

Havaların soğumasıyla beraber araçların kış bakımlarının yapılması gerekiyor. Kış bakımı denilince Torbalı’da ilk akla gelen firmalardan olan Nokta Oto Servis’in sahibi Serkan Yılmaz, araçların kış bakımlarının hayati öneme sahip olduğunu ve ihmal edilmemesi gerektiğini söyledi

Havaların soğumasıyla beraber araçların kışlık bakımının ihmal edilmemesi gerektiğini belirten Nokta Oto Servis sahibi Serkan Yılmaz, “Bakımsız araçlar özellikle kış aylarında Allah korusun ölümcül olabilir. Kötü sürprizlerle karşılaşmamak için araçlarınızın kış bakımını mutlaka yaptırın. Araç bakımı sadece kazalara karşı korumakla kalmaz, ayrıca aracınızın ömrünü de uzatır. Kış bakımının bir diğer önemi de aracın performansını artırması ve yakıt tasarrufu sağlamasıdır. Hem canınızı, hem de cebinizi düşünerek araçlarınızın kışlık bakımını ihmal etmeyin” dedi. Araç bakımı denilince Torbalı’da ilk akla gelen ve işletmeciliğini Serkan Yılmaz ile Fatih Gani’nin yaptığı Nokta Oto Servis, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile Torbalı halkının tercihi olmaya devam ediyor.

“ALT TAKIM VE FREN KONTROLLERİNİ MUTLAKA YAPTIRIN”

Müşteri odaklı yaklaşımı, dürüst tavsiyeleri ve uzman çözümleri ile Torbalı halkının tercihi olan Nokta Oto Servis sahibi Serkan Yılmaz, “Motor bakımı yapılmaz ise kış aylarında aracınızın performansı düşer, daha fazla yakıt tüketir ve motor ömrü kısalır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da alt takım ve fren kontrolleridir. Kış aylarında yolda kalmamak ve mağdur olmamak için sizleri Nokta Oto Servis’e bekliyoruz” dedi. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile adından söz ettiren Nokta Oto Servis, dilerseniz araçlarınızı bulunduğu yerden alıp, bakımını yaptırıp size teslim ediyor. Aynı zamanda yapılan tüm işlemler bilgisayarlı veri tabanına işleniyor, 5 yıl sonra geldiğinizde bile yapılan işlemleri görebiliyorsunuz. Yolda kalan araçlar için çekici hizmeti de sağlayan Nokta Oto Servis, 15 kişilik uzman kadrosu ile Torbalı halkının en çok tercih ettiği firmaların başında geliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ