Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da pandemi toplantısı

Torbalı’da pandemi toplantısı

Torbalı’da İlçe Kaymakamı Ercan Öter başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonu ile bir pandemi toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Torbalı’da eğitim veren resmi ve özel tüm okulların müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı

Son dönemde ülke genelinde vakaların artmasıyla beraber Torbalı’da da tedbirler en üst seviyeye çıkartıldı. Özellikle yüz yüze eğitimin başlamasıyla beraber salgının okullara sıçramaması amacıyla sıkı tedbirlerin uygulandığı Torbalı’da, eğitim camiası ile bir araya gelen Torbalı Kaymakamı Ercan Öter, önemli uyarılarda ulundu. Pandemi tedbirleri altında gerçekleşen toplantıya yaklaşık 300 eğitimci katıldı. Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun ile İş Güvenliği Uzmanı Selin Kızıltuğ ‘Okulum Temiz’ programı ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

TOSUN’DAN OKUL MÜDÜRLERİNE TEŞEKKÜR

Toplantıda bir konuşma yapan Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun tüm okul müdürü ve müdür yardımcılarına teşekkür etti. Tosun, “Bugüne kadar ilçede aldığımız tedbirlere sıkı sıkıya bağlı kaldık. Özverili bir şekilde önemli bir mücadele veriyoruz. Sizler de bu mücadele çok önemli görevler üstlendiniz. Bu anlamda ben her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Özellikle yüz yüze eğitimin başlamasıyla beraber, aldığımız bu tedbirleri artırarak mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

ÖTER, “HERKES POZİTİF GİBİ DAVRANMALI”

Pandeminin başladığı günden itibaren mesai kavramı gözetmeksizin geceli gündüzlü çalıştıklarını ifade eden İlçe Kaymakamı Ercan Öter, “Pandeminin ülkemizde ilk görüldüğü andan itibaren ilçemizde yoğun bir mücadele gösterdik. Vefa destek gruplarımız gönüllü bir şekilde, mesai kavramı gözetmeksizin çalıştılar. Tabi bu çalışmalarımızın bundan sonra da devam etmesi gerekiyor. Hepimiz kendimizi pozitif görerek davranmalıyız” dedi.

TORBALI’DA DA VAKALAR ARTTI

Türkiye genelinde vaka sayılarında yaşanan artışın Torbalı’da da yaşandığını belirten Kaymakam Öter, “Ülkemizde vaka sayılarının arttığı gibi, Torbalı’da da benzer şekilde artışlara şahit olduk. Aldığımız tedbirleri hiçbir şekilde gevşetmeden, en hassas şekilde sürdürmeye devam etmeliyiz. Burada en önemli görev siz değerli eğitimcilerimize düşüyor. Sizler toplumu bilgilendirmekten ve pandemi kurallarını uygulamaktan asla vazgeçmemelisiniz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ