Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

18 yıldır milletimize hizmet ediyoruz

18 yıldır milletimize hizmet ediyoruz

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın 3.Kasım 2002’de AK Parti’nin iktidara geldiğini belirterek “AK Parti teşkilatları olarak 18 yıldır aziz milletimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Günaydın, 14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti’nin 15 ay sonra, 3 Kasım 2002’de iktidara geldiğini hatırlatarak “3 Kasım, milletin partisi AK Parti’nin millete hizmet etmenin başlangıç günü. Bizler de AK Parti kadroları olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bu aziz millete hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İnşallah daha nice yıllar bu aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

TORBALI’NIN KALBİ AK PARTİ OLACAK

AK Parti Torbalı İlçe Başkanlığı görevine geldikleri günden itibaren Torbalı’yı AK Parti’nin Kalbi yapacakları sözünü verdiklerini de hatırlatan Başkan Günaydın, “Torbalı teşkilatı olarak Torbalı’yı AK Parti’nin kalbi yapma noktasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a verdiğimiz söz çerçevesinde günden güne teşkilatımızı büyütüyoruz.

7000 YENİ ÜYE YAPTIK

5 ay gibi kısa bir sürede 7000 yeni üye yapmak suretiyle AK Parti ailemizin 18 bin olan üye sayısını 25 bine getirerek Torbalı’da çok büyük bir aile olduk. Partimize teveccüh gösteren bütün seçmenlerimize ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Partimize yeni katılan üyelerimize de hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.

HER ÜYE İÇİN AĞAÇ DİKECEĞİZ

Üye kampanyasını ‘Her üye bir fidan’ sloganıyla yürüttüklerini hatırlatan Başkan GÜNAYDIN, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımlarıyla yeni üyelerimizle birlikte Türkiye geneli 1 milyon yeni üyemiz için 1 milyon yeni fidanı toprakla buluşturacağız. Bu kampanya kapsamında Torbalı’mızda ise son 5 ayda kaydettiğimiz 7000 yeni üyemiz için 7000 fidan dikeceğiz. Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor. Fidan dikim tarihi AK Parti Genel Merkezi’miz tarafından belirlenecek. Ve İnşallah Torbalı’mızdaki fidan dikiminde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile telekonferans yöntemi ile birlikte olacağız” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ