Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Şirinler Turizm’den termal tur


Şirinler Turizm, Afyon’da termal tesisiyle ünlü olan 5 yıldızlı Oruçoğlu Termal Otel’e götürüyor

18-19-20 Aralık tarihleri arasında 3 gün sürecek olan gezi kapsamında Afyon’un şifalı termal sularında, Oruçoğlu Termal kalitesi ve konforuyla 2 gece konaklamalı tur düzenlenecek.

Torbalı’da düzenlediği turlar ile farkını gösteren ve vatandaşların tercih ettiği firmalar arasında ilk sırada bulunan Şirinler Turizm, yepyeni bir tur ile ilçe halkının karşısına çıktı.

“Sonbahar-kış mevsimiyle şifa kaynağı olan termale ilgi arttı” diye konuşan işletmeci Tamer Özev, “Oruoğlu Termal’in zengin minarelli 75 derecedeki termal suları, romatizma ve eklem ağrılarına iyi geliyor” dedi.

Bölgenin ilk ve tek termal kaynak kuyularına sahip ve Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı termal oteli olan Oruçoğlu Termal Otel, önemli minarellere sahip 75 derece sıcaklıktaki termal sulara sahip tesise son dönemde büyük ilgi var.

Termal suları ile dünyaca ünlü Afyonkarahisar’ın zengin minarelli ve uygun sıcaklıktaki termal suları ile tatilcilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sonbahar mevsiminin gelmesi ile romatizma ve eklem ağrıları olanların otellerine gelmeye başladığını ve bu yüzden turu düzenlemeye karar verdiklerini söyleyen Özev, “Termalin özellikle iyi geldiği hastalıklar eklem ağrıları, bel boyun fıtıkları, cilt hastalıkları ve nörolojik hastalıklar. Kaplıca tedavisi bu hastalıklara fayda sağlamakta özellikle suyu hem ağrılara hem de vücut direncine iyi gelmekte. Bu tür hastalıkları olanların bu aylarda kışa hazırlık için bu tura katılmalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ