Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Günaydın’dan ‘ziyarete gelmeyin’ ricası

Günaydın’dan ‘ziyarete gelmeyin’ ricası

Covid-19 teşhisi ile Manisa Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Ali Günaydın’ın sağlık durumu hakkında açıklama yapan oğlu Ömer Günaydın, bir de ricada bulundu. Böyle bir dönemde hastanelerin koronavirüs salgını konusunda en riskli yerlerin başında geldiğini hatırlatan Günaydın, “Siz değerli dostlarımızı riske atmak istemiyoruz. O nedenle hastaneye geçmiş olsun ziyaretine gelmemenizi rica ediyoruz” dedi.

İşte Ömer Günaydın’ın o açıklaması;

“Değerli dostlar,

Babam Ali Günaydın’ın Manisa Şehir Hastanesi yoğun bakım servisindeki tedavisi devam ediyor. Durumu stabil olmakla birlikte ciddiyetini koruyor.

İyileşmesi, sağlıklı bir şekilde tekrardan aramıza dönmesi için yapılacak her şey yapılıyor. Doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız büyük gayret gösteriyor, Allah onlardan razı olsun. Sizler dualarınızla yanımızda oluyorsunuz, hepinize minnettarız.

Bildiğiniz gibi ülkemizde vaka sayıları ciddi oranda artış gösterdi ve yeni tedbirler hayatımıza girdi. Devlet-Millet olarak büyük bir mücadele veriyoruz. Bu salgının kontrol altına alınması ve sona ermesi ancak teması azaltmakla mümkün olabilecek.

Manisa Şehir Hastanesi, bölgenin en büyük hastanelerinden birisi ve her gün bu hastanemize covid belirtisiyle başvuran yüzlerce vatandaşımız var. Takdir edersiniz ki, bu süreçte hastaneler en riskli alanlardır. Siz değerli dostlarımızı riske atmak istemiyoruz ve ‘geçmiş olsun’ ziyaretleri için hastaneye gelmemenizi rica ediyoruz. Her birinizi gelmiş, yanımızda olmuş ve desteğini hissettirmiş sayıyoruz. Lütfen ‘geçmiş olsun’ dileklerini telefon-sms-sosyal medya ve diğer vasıtalarla yapalım. Birbirimizi kollayalım, teması azaltalım, riskli alanlardan kaçınalım. Virüsün şakası yok, bir anlık ihmalin bedelini daha sonra çok ağır ödüyoruz.

Bu vesileyle hepinize tekrardan teşekkür ederiz. Dualarıyla yüreğimize ferahlık veren, büyüklerimize, dostlarımıza ve kardeşlerimize şükran borçluyuz. İyi ki varsınız. Hiçbirinizin salgından olumsuz etkilenmemesini ve bu durumun herkes için bir an önce en sağlıklı şekilde atlatılmasını temenni ediyoruz.

Allah’a emanet olunuz”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ