Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Tüvtürk’ten köylere gezici muayene hizmeti

Tüvtürk’ten köylere gezici muayene hizmeti

Uluslararası standartlarda periyodik araç muayenesi hizmeti ile Türkiye’de trafik ve araç güvenliğine önemli katkı sağlayan uzman kuruluş TÜVTÜRK, gezici aracıyla Torbalı köylerindeki traktörlerin zorunlu araç muayenesine Özbey’den başladı. Gezici aracıyla Torbalı köylerinde verdiği zorunlu araç muayene hizmet sayesinde TÜVTÜRK, traktörlerini zorunlu trafik muayenesine götüremeyen traktör sahiplerini her yıl için yaklaşık bir muayene ücreti kadar gecikme bedeli ödemekten kurtarıyor.

GECİKME BEDELİ ÖDEMEKTEN KURTARIYOR

Tarım arazilerinin ve köylerin vazgeçilmez ulaşım aracı traktörlerin sahipleri, trafik tescile kayıtlı fakat muayenesi olmayan traktörleriyle herhangi bir kazaya karışmaları halinde cezai yaptırımlara maruz kalıyor. Muayenesi olmayan traktörlerin her türlü kazaya açık olduğunun altını çizen TÜVTÜRK yetkilileri, traktör sahiplerini, araçlarını muayeneye götürmeleri yönünde uyardı. Yetkililer, traktör sahiplerinin, araçlarını muayeneye götürmedikleri her yıl için yaklaşık bir muayene ücreti kadar gecikme bedeli ödemek zorunda kaldıklarını belirtiyor.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

TÜVTÜRK’ün gezici muayene hizmeti ile çiftçiyi önemli bir yükten kurtardığının altını çizen Özbey Mahalle Muhtarı Şemsettin Kanza, “Çiftçi ve köylümüze böyle bir kolaylık sağladığı için TÜVTÜRK yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi. TÜVTÜRK’ün gezici muayene hizmetinden vatandaşlar da oldukça memnun.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ