Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Torbalı’da Koçtaş Fix açıldı

Torbalı’da Koçtaş Fix açıldı

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Fix adını verdiği mahalleli formatıyla Türkiye’de yaygınlaşmaya devam ediyor. Koçtaş, Kasım ayı içerisinde 3 yeni şubesi ile hizmete girdi. Bu şubelerden biri de Torbalı’da açıldı

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Kasım ayı içerisinde Torbalı, Tire ve Çiğli’ye 3 yeni Koçtaş Fix mağazasını hizmete açtı. Koçtaş’ın çok kanallı perakendecilikte Türkiye’nin en önemli örneklerinden biri olan mahalleli formatı Koçtaş Fix’in İzmir’deki mağaza sayısı 11’e, Türkiye genelindeki Koçtaş Fix sayısı ise 88’e ulaştı. Üç yeni mağazanın açılmasıyla birlikte Koçtaş’ın büyük formatlı mağazaları ve Koçtaş Fix mağazalarının sayısı ise toplamda 127 oldu. Evle ilgili acil ve temel ihtiyaçların yanı sıra ustaların da tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen Koçtaş Fix, 5 bin ürünü mağazada, 100 bine yakın ürünü ise hızlı sipariş ekranları aracılığıyla müşterilerine sunuyor.

SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere her kanaldan ve kendilerine en yakın lokasyondan kolayca ulaşması için yatırımlarına hız kesmeden devam eden Koçtaş’ın, hızlı sipariş ekranları üzerinden verilen siparişler, müşterilerin ister evlerine isterse ücretsiz nakliye hizmetiyle en yakın Koçtaş mağazasına teslim edilebiliyor. Koçtaş müşterileri, mahallelerindeki Koçtaş Fix mağazalarından iade, nakliye, montaj gibi tüm satış sonrası hizmetlerden de kolaylıkla faydalanabiliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ