Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Fenerbahçe TIR’ını Torbalı’dan kovdu

Fenerbahçe TIR’ını Torbalı’dan kovdu

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, skandallarına bir yenisini daha ekledi. Göreve geldiği günden bu yana skandallarla anılan Uygur, sık sık ulusal basında da gündeme geliyor. En son Sözcü Gazetesi Yazarı İsmail Saymaz, gazetesindeki köşesinde İsmail Uygur’un oğlunu belediye şirketine müdür olarak atamasını dile getirip, CHP Genel Merkezi’ne, “Bu başkanla mı iktidar olacaksınız?” diye sormuştu.

“S..r olup gidin burdan!”

Uygur, dün de Torbalı’ya sık sık gelen ve lisanslı Fenerbahçe ürünleri satarak kulübe destek sağlayan Fenerium TIR’ını ilçeden kovdu. Sadık İleri Bulvarı üzerinde stand açan Fenerbehçe TIR’ının yanına giden Uygur ağza alınmayacak hakaretlerle Torbalı’dan gitmelerini söyledi. Uygur’un araçtaki görevlilere hakaretler yağdırdığı ve “Buradan s..r olup gidin, yoksa kepçe getirip sizi buradan zorla kaldırtırım” dediği öğrenildi.

Konu Ali Koç’a kadar gitti

Torbalı’da yaşanana bu çirkin olay Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a kadar gitti. Koç’un olayla ilgili bir inceleme yapıp, açıklama yapması bekleniyor. Uygur’un bu hareketi ilçedeki Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarlarından da büyük tepki topladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ