Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Ömer Günaydın’dan duygusal paylaşım

Ömer Günaydın’dan duygusal paylaşım

Geçtiğimiz hafta aramızdan ayrılan Ali Günaydın’dan geriye eski fotoğrafları kaldı. Refah Partisi döneminde, merhum Necmettin Erbakan dahil olmak üzere birçok siyasetçiyle fotoğrafı olan Günaydın, o dönem sağ siyasetin sembol isimlerinden biri olmuştu. Yaptığı seçim çalışmaları ile Refah Partisi’nin iktidara gelmesinde büyük pay sahiplerinden biri olan Günaydın, Torbalı’nın en kurt siyasetçilerinden biriydi.

DAVA ADAMIYDI

Siyasette tam bir dava adamı olan Ali Günaydın, çocuklarına da büyük bir miras bıraktı. Şu an AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın baş danışmanlığını yapan Ömer Günaydın, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı olan Selman Günaydın ve AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Yönetiminde görev alan Furkan Günaydın, babaları Ali Günaydın’ın onlara miras bıraktığı davaya sahip çıkıp, babalarının izinden yürüyorlar.

ÖMER GÜNAYDIN’IN O PAYLAŞIMI…

Merhum Ali Günaydın’ın en büyük oğlu Ömer Günaydın, önceki gün sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Daha önce çekilmiş bir aile fotoğrafını paylaşan Günaydın, “Ne güzel günler, ne kıymetli anlar, ne mutlu zamanlarmış. Kavuşmalarımız ahirete kaldı” ifadelerini kullandı.

İşte Ali Günaydın’dan geriye kalan o fotoğraflar;

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ