Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Nostalji Kuruyemiş, farkını gösteriyor

Nostalji Kuruyemiş, farkını gösteriyor

Geçtiğimiz haftalarda Koruluk arkasında hizmete giren Nostalji Kuruyemiş ve Organik Ürünler firması açıldığı günden bu yana gördüğü ilgi ile farkını gösterdi. Genç işletmeci Gökberk Özeker, Torbalı halkına teşekkür etti.

NOSTALJİ, Muratbey Mahallesi’ndeki Koruluk arasında bulunan basketbol sahaları karşısında geçtiğimiz haftalarda hizmete girmişti. Kuruyemiş, kahve, filtre kahve, organik gıda, şekerleme, lokum, tropikal meyve gibi ürünlerin satıldığı firma, ilk günlerinden bu yana sattığı lezzetli ürünler nedeniyle tercih edilen firmalar arasındaki yerini aldı.

 4 FARKLI üniversite mezunu olan Gökberk Özeker ve babası Cahit Özeker, “Ürünlerimiz tazedir ve yediğiniz zaman diğerleri ile arasındaki farkı mutlaka anlayacaksınız” şeklinde konuştu.

EŞİ fiyoterapist olan Gökberk Özeker, üniversitede, Deniş Ulaştırma İşletme, İşletme, Adalet, Moleküler Biyoloji ve Genetik okudu. Antika eşyalara merakı olan ve bunlar için birçok ülkeyi gezip, değişik eserler satın alan Gökberk Özeker, dükkanında bu eserleri de sergiliyor. Örneğin, mekanın dış kapısında gün boyu 1973 yılı üretimi olan pikaptaki plak eşliğinde müzik sizi karşılıyor.

MURATBEY Mahallesi ile Cumhuriyet Mahallesi’nde organik ürünlerin ve kuruyemiş çeşitlerinin satıldığı başka yerin bulunmadığını söyleyen Özeker, bu eksikliği gidermek için mağazalarını açtıklarını dile getirdi.

ÖZEKER, sözlerine şöyle devam etti; “Dökme olarak sattığımız organik ürünler de var. Bunlar diğer marketlerdeki organik olmayan ürünlerin fiyatlarıyla aynı. Yani insanları marketteki organik olmayanların aynı fiyatına, bünyemizde sattığımız organik ürünlerle tanıştırıp kullanmalarını sağlamak istiyoruz” dedi.

Nostalji Kuruyemiş İletişim No: 0507 482 72 48

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ