Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Boya fiyatına duvar kağıdı

Boya fiyatına duvar kağıdı

Son yıllarda artan duvar kağıdı kullanımı Torbalı’da da oldukça yaygınlaştı. Duvar kağıdı denilince Torbalı’da ilk akla gelen firma olan Güneş İthal Duvar Kağıdı ve Tadilat, boya fiyatına ev ve işyerlerinizi duvar kağıdı kaplıyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, mimari yaklaşımları da değiştirdi. Sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları oluşturmak isteyenlerin ilk tercihi anti-bakteriyel özelliği olan duvar kağıtları oluyor. Özellikle ev ve işyerlerinde boya yerine artık duvar kağıdı tercih ediliyor. Daha çok iç mekan tasarımlarında tercih edilen duvar kağıtları, modern görüntüsü ile de şık bir mimari sunuyor. Duvar kağıdı denilince Torbalı’da ilk akla gelen firma olan Güneş Duvar Kağıdı ve Tadilat firması, müşterilerine uygun fiyata kaliteli ve zengin seçenekler sunuyor.

TAM SİLİNEBİLİR VE ANTİ-BAKTERİYEL

1992 yılında kurulan, Torbalı ve Ankara’da şubesi bulunan Güneş Duvar Kağıdı ve Tadilat firmasının sahibi Şahin Güneş, duvar kağıdına son yıllarda talebin çok arttığını dile getirdi. Güneş, “Duvar kağıdı görünümü ile mimari tasarıma zenginlik katar. Tam silinebilir özelliği ile kullanımı ve temizliği kolaydır. Ayrıca anti-bakteriyel özelliği ile sağlık açısından da çok tercih ediliyor” dedi.

12 YIL FABRİKA GARANTİSİ VAR

Duvar kağıdının boyaya göre daha uzun ömürlü olduğunu belirten Şahin Güneş, “Kullanım ömrü olarak duvar kağıdı çok daha avantajlıdır. Uzun vadede boyaya göre çok daha ekonomiktir. Biz Torbalı’da müşterilerimize 3 Bin 500 liradan başlayan fiyat seçenekleri ile, kaliteli ürün hizmeti sağlıyoruz. Kullandığımız yerli ve ithal tüm duvar kağıtları 12 yıl fabrika garantisi altında” dedi.

ZENGİN VE MODERN GÖSTERİYOR

Son yıllarda duvar kağıtlarına talebin arttığını belirten Şahin Güneş, “Torbalı’da duvar kağıtlarına talep çok arttı. Uzun vadede sağladığı ekonomik avantajın yanında, duvar kağıtlarının ses emici özelliği de bulunuyor. Bunun yanında yalıtım da sağlıyor. Tam silinebilir ve anti-bakteriyel özelliği ile de tercih sebebi oluyor. Tüm Torbalı halkını uygun fiyatlarımızı ve zengin ürün çeşitlerimizi görmeye işyerimize davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ