Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Hizmet yapmadan arsa satıyor

Hizmet yapmadan arsa satıyor

2019 yerel seçimlerinde göreve gelen Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un geride bıraktığı iki yıllık performansı ilçe halkı tarafından yoğun bir şekilde eleştiriliyor. İki yıldır Torbalı’ya çivi dahi çakılmadığını belirten Torbalılı vatandaşlar, Uygur’un son olarak belediye arsalarını satmak için belediye meclisinden yetki alması ve belediyenin en değerli arsalarını satışa çıkarması büyük tepki topladı.

TORBALI’NIN EN DEĞERLİ 2 ARSASI SATILIYOR

Ayrancılar’da bulunan arsanın satış kararı ilçe halkından tepki görmeye devam ediyor. Değerine paha biçilemeyen arsa 16 milyon 510 bin liralık muhammen bedelle ihaleye çıkarılacak. 25 bin 398 metrekarelik arsanın satışı 12 Ocak tarihinde gerçekleşecek. Arsanın gerçek değerinin çok daha yüksek olduğu belirtiliyor.

TOPLU KONUT İMARLI ARSA SATILIYOR

TOKİ’nin 2.etap projesinin yan tarafında bulunan 2 bin 498 metrekarelik toplu konut alanı imarlı arsa da aynı şekilde satışa çıkarılacak. Ayrancılar’da bulunan ve 1 milyon 625 bin lira muhammen bedelle satışa çıkarılacak olan arsa, Ayrancılar’ın en değerli arsalarından biri.

HİZMET YOK, ARSA SATILIYOR

İki yıldır Torbalı’da elle tutulur, gözle görülür her hangi bir hizmetin yapılmamasına rağmen, belediyenin en değerli 2 arsasının satışa çıkarılması Torbalı halkından büyük tepki görüyor.

UYGUR SATMAYA DEVAM EDECEK

Belediye Başkanı İsmail Uygur’un arsa satışlarına devam edeceği, özellikle de AK Parti döneminde Torbalı Belediyesi’ne kazandırılan onlarca arsanın benzer şekilde satılacağı iddia ediliyor. İlçe kamuoyunda sık sık “Uygur hizmet etmeye değil, satmaya gelmiş” yorumları yapılıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ