Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

AK Parti’nin kalesinde bayrak değişimi

AK Parti’nin kalesinde bayrak değişimi

AK Parti’de yenilenme ve tazelenme hareketi mahalle teşkilatları ile devam ediyor. İlçe teşkilatını baştan aşağı yeniden yapılandıran AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, mahalle teşkilatları ile yakından ilgileniyor. Her mahalleye yoğun istişarelerin ardından mahalle başkanı atayan Günaydın, en çok merak edilen mahallelerin başında gelen Atatürk Mahallesi’ne genç bir ismi atadı. AK Parti’nin kalesi olarak bilinen Atatürk Mahallesi’nin yeni mahalle başkanı Şükrü Kazan oldu. Kazan’ı ilk tebrik eden isim ise eski mahalle başkanı Aziz Köyebakan oldu.

“SEVDAM, KAVGAM, DAVAM AK PARTİ”

Yaşanan bayrak değişimi sonrasında bir açıklama yapan Şükrü Kazan, “Çalışmaktan onur ve gurur duyduğum, sevdam, kavgam ve davam olan, sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya liderinin liderliğindeki AK Parti’mizin mahalle başkanlığı görevini bana layık gören Torbalı İlçe Başkanımız sayın Selman Günaydın ve tüm parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“DAVA YOLUNDA HER GÖREV KUTSALDIR”

Uzun yıllar boyunca Atatürk Mahalle Başkanı olarak önemli çalışmalara imza atan Aziz Köyebakan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür eden AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Partimiz tazelenmeye, yenilenmeye devam ediyor. İsimler değişse de milletimize ve ülkemizin aydınlık yarınlarına olan inancımız değişmiyor. Yaptığımız istişareler neticesinde dava arkadaşımız Şükrü Kazan’ı Atatürk Mahalle Başkanı olarak görevlendirdik. Dava yolunda her görev bizler için kutsaldır. Bu vesile ile uzun yıllar mahalle başkanı olarak partimize hizmet eden Aziz Köyebakan’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ