Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Muhtardan teşekkür ziyareti

Muhtardan teşekkür ziyareti

Muhtarlık binasının tahliye kararı ile gündeme gelen ve gösterdiği direniş ile tüm Torbalı’ya örnek olan Çakırbeyli Mahalle Muhtarı İbrahim Kabaca, Cumhur İttifakı üyesi AK Parti ile MHP Torbalı İlçe Teşkilatlarına bir ziyaret gerçekleştirdi. Tahliye sürecinde kendisine destek veren AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın ile MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar’ı makamında ziyaret eden Kabaca, her iki ilçe başkanına da Çakırbeyli halkı adına teşekkür etti.

KAÇAR, “TORBALILI HEMŞERİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar, “Başta muhtarımız olmak üzere tüm Çakırbeyli halkını gösterdikleri birlik ve beraberlikten dolayı tebrik ediyorum. Haklı davalarında sonuna kadar direndiler, bizler de Cumhur İttifakı olarak hem Çakırbeyli’nin hem de tüm Torbalı halkının hakkını savunmaya, yanlarında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

GÜNAYDIN, “ÇAKIRBEYLİ, ZULME KARŞI DİRENMENİN SEMBOLÜ OLDU”

Çakırbeyli Mahalle Muhtarımız İbrahim Kabaca’ya ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum diyen AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Çakırbeyli, Torbalı’daki zulüm belediyeciliğine karşı direnişin sembolü oldu. Başta muhtarımız olmak üzere tüm Çakırbeylili hemşerilerimizi yürekten kutluyorum. Devletin, vatandaşa dokunan en sıcak eli, vatandaşa en yakın idari birimi olarak önemli bir görevi ifa eden 60 mahalle muhtarımıza bu kutlu görevde başarılar diliyorum. 7 gün 24 saat yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ