Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Ünlü film Torbalı’da çekilmiş

Ünlü film Torbalı’da çekilmiş

Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu dışında çekim yerlerinin güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ata Demirer’in yıllar önceki televizyon programındaki karakterlerden biri olan Niyazi Gül’den esinlenerek yaptığı Niyazi Gül Dört Nala, filminin çekim yeri merak ediliyor.

Niyazi Gül Dörtnala Nerede Çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala filminin çekimleri İzmir’in Torbalı ilçesinde gerçekleştirilmiştir. 2015 yılında gösterime giren filmde Ata Demirer ve Demet Akbağ dışında Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Levent Ülgen, Ferit Kaya da rol alıyor.

Niyazi Gül Dörtnala Konusu Ne?

Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, büyük-küçük baş fark etmez tüm hayvanların dilinden anlayan biraz sıradışı bir bilimadamıdır. İnsanların zevki için hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen Niyazi Gül’ün bir de Hediye adında bir çalışanı vardır. Hediye hem Niyazi Gül’ün tüm işlerine koşturur hem de yıllarını verdiği gizli formülü bulması için deneylerine yardım eder. İzmir’de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül’ün mütevazi hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz’un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır!

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ