Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam
Gazete Torbalı

Belediye’ye yeni garaj binası

Belediye’ye yeni garaj binası

Torbalı Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün bir arada hizmet verebileceği yeni idari bina inşaatına başladı

Torbalı Belediyesi, yeni bir hizmet binası kazandırmak için düğmeye bastı. Muratbey Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri Müdürlüğü ile Tariş’in eski Çırçır Fabrikası’nın olduğu yerde bulunan Park Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ortaköy Mahallesi’nde bulunan ve AK Parti döneminde Torbalı’ya kazandırılan Asfalt Şantiyesinin bulunduğu alanda inşa edilecek yeni binaya taşınacak. Yüklenici firma Yılmaz Aynaz İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi yer tesliminden sonra çalışmalarına hız verdi. İnşaatı başlanan proje kapsamında ilk etapta idari bina yapılacak. Daha sonra yemekhane ve atölye birimleri tamamlanacak.

YILSONUNDA TAMAMLANACAK

5 milyon 50 bin liraya tamamlanacak proje kısa süre içerisinde tamamlanacak. Ortaköy’de başlayan çalışmalarda idari bina yükselecek. Daha sonra yemekhane inşaatına başlanacak. Toplamda 3500 metrekare alana yapılacak olan çalışmanın yılsonunda tamamlanması bekleniyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ