Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Gazete Torbalı

Köprü hala yapılmadı

Köprü hala yapılmadı

Yoğun yağışlar sebebiyle yaklaşık iki ay önce yıkılan Fetrek Köprüsü, henüz tamir edilmedi. Bölgede yaşayan vatandaşlar, köprünün yapılmamasına tepki göstererek ne zaman yapılacağını sordular

Yaklaşık iki ay önce, yoğun yağmur sonucu yıkılan Fetrek Köprüsü, bölgede yaşayan vatandaşların mağdur olmasına sebep olmuştu. Çaybaşı Mahallesi ile Atatürk Mahallesi’ni birbirine bağlayan tek geçiş olan Fetrek Köprüsü’nün akıbeti merak ediliyor. Hem trafik, hem de yaya geçişlerine kapalı olan köprü, bölgede yaşayan vatandaşların mağdur olmasına sebep oluyor. Bölge halkı, belediyenin köprüyü yeniden tamir ederek, trafik ve yaya geçişlerine açmasını istiyorlar.

BELEDİYE SÖZÜNÜ TUTSUN

Köprünün yıkıldığı ilk günlerde Torbalı Belediyesi’nden yetkililerin bölgeye ziyaret gerçekleştirerek köprüde incelemelerde bulunduklarını hatırlatan bölge sakinleri, “Köprü ilk yıkıldığında Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yakupoğlu gelerek köprüyü tamir edeceklerini, eskisinden daha sağlam hale getireceklerini söyledi. Ama neredeyse iki ay geçti, ne gelen var, ne giden. Verilen sözlerin tutulmasını ve bu köprünün yeniden inşa edilmesini bekliyoruz. Hem ulaşım konusunda büyük sorun yaşıyoruz, hem de çocuklarımız için büyük tehlike oluşturuyor. Allah korusun birinin başına bir şey gelse sorumlusu kim olacak?” dediler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ